dietetyk bochnia niepołomice

Magdalena Węgrzyn

Jestem dietetykiem klinicznym z 14-letnim doświadczeniem w indywidualnej pracy z pacjentem. Uważam, że zdrowe odżywianie ma ogromne znaczenie nie tylko w profilaktyce, ale również w leczeniu wielu schorzeń. Moim celem nie jest jedynie wprowadzenie diety lecz przekazanie praktycznej wiedzy o żywieniu. Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb, ale także od samego początku będzie budowało Twoją świadomość i samodzielność.

Moim celem nie jest jedynie wprowadzenie diety lecz edukowanie i przekazanie praktycznej wiedzy o żywieniu. Pomogę Ci zdrowo zrzucić zbędne kilogramy, nauczę jak smacznie komponować posiłki, przygotuje indywidualny plan dietetyczny, wyposażę Cię w niezbędną wiedzę i będę wspierać na każdym etapie. Pokaże Ci że zdrowe odżywianie może być łatwe i przyjemne.

GABINETY: Bochnia, Niepołomice i on-line

dietetyk:psychodietetyk wieliczka

mgr Małgorzata Mleko

Psychodietetyk, dietetyk kliniczny - ukończyłam studia na wydziale Technologii Żywności o specjalności Żywienie Człowieka z Dietetyką i specjalizacji “Dietetyka” na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz Psychodietetykę z Elementami Neurobiologii w MWS im. J. Dietla w Krakowie.

Staram się na bieżąco aktualizować wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach (szczególnie o tematyce związanej z insulinoopornością, PCOS, chorobami tarczycy i układu krążenia, a także psychologicznymi aspektami odżywiania - zwłaszcza jedzeniem emocjonalnym).

GABINETY: Wieliczka i on-line

CO MÓWIĄ PACJENCI

Mieczysław Cieślicki
Mieczysław Cieślicki
2024-01-05
Polecam ,pełny profesjonalism Jestem mega zadowolony
piotr sobol
piotr sobol
2021-05-26
Pełen profesjonalizm
Monika Waśniowska
Monika Waśniowska
2020-12-05
Polecam gorąco! Mąż zrzucił ok 10 kg i zmienił całkowicie nawyki żywieniowe.

Dane kontaktowe